2014. július 15., kedd

Broken souls~ 6.rész

Első Szilánk
*Yuna*
Megmozgattam a kezeim, mire éreztem, hogy végig folyik a karomon valami meleg. Még jobban felszakadt a bőr a csuklómon. Talán... talán ha kicsit jobban bele vágok, akkor elvérzek, és megszabadulok innen. Bár akkor Junt töröm össze, már ha még él. Felnyögtem a fájdalom miatt, de éreztem, hogy már csepeg a vér a fejemre. Hirtelen csapódik ki az ajtó, és a kis vigyori jön be rajta, de amint meglátja, hogy vérzik a karom, visszalép és egy kulcsot akaszt le a kinti falról. Leszedi a bilncseket, amitől erőtlenül esnek le a karjaim és iszonyú fájdalom lesz úrrá rajta.
-Pedig Én mondtam, hogy a másik bilincsel hagyjanak itt. - morogja. Szabályosan ledob egy rozoga ágyra, aztán egy szekrényhez megy, és egy dobozzal jön vissza hozzám. Durván fogja meg a karom és kezdi lemosni alkohollal. Nagyon csípi, de inkább befogom. Némán könnyes arccal tűröm amit csinál. Pedig szörnyű érzés. Oldalra nézve, látom, hogy nyitva az ajtó. Ez az, most elmenekülhetek!  Rugok egyet a fiú mellkasán, amitől kiterül, és fájdalmasan felnyög, felpattanok, és futásnak eredek. -Hülye ribanc! - ordítja. Melyik oldalra rohanjak? Jobb vagy bal? Jobb oldalra fordulok, és futni kezdek. Már épp hozzá értem a kilincshez, amikor a hajamnál fogva kezdenek visszahúzni. Megbotlok, így le is esek, de ez Őt nem érdekli. Ugyan úgy húz tovább, végig a koszor betonon. Már azt hittem leszakad a fejbőröm, hisz hiába fogtam a karját, és vergödtem, plusz sikitottam, ugyan úgy cibált, nagyon fájt. Tépte a hajam. Hirtelen kerültem talpra, és vágódtam egy ágyra. Könnyes szemmel néztem rá, mivel rám ült kezeim felbilincselte és leszaggata a nadrágot rólam. Csak abban a szakadt vagyis inkább szét vágott pólóban feküdtem előtte. Karomhoz fordítottam a fejem, és halkan sírtam. Ilyen szégyent?!
-Miért... csináljátok ezt? - kérdem elfulladó hangon. Hallottam, hogy bezárja az ajtót, és az övének a hangját ahogy kicsatolja azt, és érzem, hogy feltérdel az ágyra. Kezével végig simit rajtam. Nem merek rá nézni.
-Gyönyörű vagy, biztos, hogy sok pénzt kapunk érted! - mondja, közben felsóhajt. Óvatosan kilesek, hogy mit csinál, épp a merevedését fogta marokra, alsó ajkát beharapta, szemét pedig becsukta. Már semmi se volt rajta. Elfogott az undor, mivel arra gondoltam mit is tervez, vagy akar tenni velem. Szemeim bezártam vissza.  -Szépen betörünk, megtanítjuk milyen egy szexrabszolgának lenni, alázatosnak, aztán pedig eladunk. - ért hozzám. Szorosan összezártam a combjaim, mire felkuncogott. -Rakd szét a lábaid vagy Én fogom! - simit a combomra.
-Rohadj meg! - sziszegem.
-Te akartad! - belemart a combomba amitől felkiáltottam. Erőszakosan tolta szét azokat, és mászott közéjük, hiába próbáltam újra megrugni, olyan erősen fogta a combom, hogy azt hittem leszakítja azt. Vagy minimum egy darabot kitép.  Kezem fel van bilincselve, így azzal se tudok védekezni. Zokogtam, kiabáltam, hogy engedjen el, mire Ő, teljesen váratlanul vágta belém magát. Felsikoltottam a fájdalom miatt, Ő pedig a hajamba mart.
-Fogd be, vagy Én fogom. - sziszegte nekem. Halkan höpögve, tűrtem, ahogy rajtam és bennem élvezkedik. Undorító volt hallani a nyögéseit, a testemre adott csókjait érezni. Aztán végzett, és otthagyott.
Felzokogtam. Szexrabszolga lettem? Ennyire fontos nekik, hogy pénzt kapjanak ezek után?
Kinyílt az ajtó, Én pedig úgy csináltam mint aki elájult.
-Szed le onnan aztán mosd le. Később bejövök. - hallottam Mon hangját.
-Oké. - hallottam egy ismeretlen hangot.
Pár perc múlva leszedte valaki a bilincseim. Nagyon kíváncsi voltam ki az, de inkább játszottam az ájult embert, mert nem akartam, hogy újra bántson valaki.
-Tudom, hogy fent vagy, szapora a légzésed. - ért valaki hozzám, ijedten pattant ki a szemem, és meredtem a fiúra. Nem a maszkos volt hanem egy másik. -Gyere, lemoslak. - durván fogott a karomra és lerángatott onnan. Ekkor vettem észre, hogy másik szobában vagyok. Teljesen berendezett, mint egy lakás hálószobája. -Igyekezz, még dolgom van! - förmed rám.
Amikor elkezd lemosni látom, hogy a víz véres. Karomról és lentről is folyt le a vízzel. Elszörnyedtem. A karom az oké, azt tudtam miért ilyen, de lent... biztos azért volt mert túl durva volt. Hisz semmi előkészítés és figyelmeztetés nélkül hatolt belém. Újra sírni kezdtem, mire ez fintorogni kezdett.
Miután végzett, és alaposan lemosot, újra kötötte a csuklómonat, rám adott egy pólót, és vigyorogva nézett rám. Benyúlt a póló alá, és egyik ujjával simogatni kezdte a csiklóm, próbáltam szabadulni tőle is, de térdre nyomot, és kicsatolta az övét, már épp készült elő venni a tagját amikor egy hang rá mordult: -Suga!
-Jól van na! - szedte rendbe magát.
-Neked ott a másik csaj, annyi volt a dolgod, hogy lemosd, nem az, hogy szájba kurd! - felnéztem, és a kapucnis volt, aki az erdőben volt.
-Mi a faszom morogsz Taehyung? Csak tesztelni akartam! - mondja Suga.
-Teszteld a másikat! - néz rá közömbös fejjel. -Mon ha ezt megtudja, ketté lövi a fejed! - ment el, mire a Suga nevű utána rohant, ezzel nyitva hagyva az ajtót. Erősen gondolkodtam azon, hogy próbáljak meg újra elszökni, de inkább letettem róla. Ott ültem a földön, lábaim magamhoz húzva, fejem pedig a térdeimen... sírtam.
-Melyik idióta hagyta nyitva az ajtót? - ordít Mon, amitől összerezzentem. -És hol a kurva életben van a csaj? - kelt ki magából. Biztos nem vett észre a polc miatt.
-Bocs bocs bocs! - hallottam Suga hangját, aztán egy nagy pofon csattanását.
-Takarodj innen! Már semmit se lehet rád bízni? - ordít rá. Ekkor érzem, hogy valaki mellém lép.
-Itt van, nem ment el. - szólal meg Jimin. Hangja miatt jobban össze kuporodok, de Ő óvatosan megfogja a karom, és felhúz. -Úgy látszik gyorsan tanul. - fogja hátra a hajam.
-Hozd enni, Jin, Te meg a másikat! - morogja Mon. Enni szóra hatalmasat kordul a gyomrom.
-Amúgy, mi a neved? - vezet ki Jimin.
-Yu..na. Yuna. - motyogom.
-Szép név. Adok egy tanácsot! Vacsi után Mon vesz kezelésbe, és hidd el, Ő sokkalta rosszabb mint Én. Ha nem teszed azt amit mond, egyetlen mozdulattal tekeri ki a nyakad. Szóval, jobban jártál elsőnek velem, mint vele. Mert az, hogy gyomron rúgtál, ő nem egy durva haj tépéssel és dugással jutalmazta volna, hanem minimum három golyóval a fejedbe. - mondja, közel a fülemhez, majd fogott és a falnak nyomot, egyik térdét a lábaim közzé nyomta, egyik kezét azonnal levezette és kezdett körkörös mozdulatokkal simogatni, míg ajaival a nyakam vette célba. Nyöszörögve próbáltam eltolni, de a maszkos elkapta a pólója nyakát és röhögve szedte le rólam, karon ragadott és bevezetett egy szobába, ahol asztal volt.  Négyen már ott voltak, plusz egy lány, már csak Mon hiányzik.
Ez a pár nap, hatalmas szilákokra tört, de most a lány láttán, az első szilánk, visszakerült. És az remény szilánkja volt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Mia land-of-grafic