Bizalom...
*Yuna*
Teljesen kifáradva feküdtem az ágyon, mellettem Taehyung, ágy előtt pedig Jimin. Premierplánban nézte végig az egész két órát amit lenyomtunk.
-Azt hiszem, nem tudok már magamon segíteni... - nyögte Jimin. Feltoltam magam és rá vigyorogva néztem végig rajta. Haja kicsit izzadt volt, egyik kezével a fotel karját markolta másikkal a tagját, megnyaltam a szám. Jimin nagy szemekkel pislogott rám, Én pedig intettem neki az ujjammal, hogy jöjjön ide. Azonnal felpattant, lekapta a pólót magáról, és a nadrágot, majd felmászott hozzánk. Nem tudom mikor lettem ilyen, de cél szentesíti az eszközt, és most, Ők az eszközök. Ha bizalmat szerzek, könnyű lesz lelépni, mert ha sikerül a tervem akkor, eltűnök innen Narával együtt.
-Mi ez a változás? - kérdi hirtelen Mon, amikor bejött. Rá vigyorogva, lábaim összekulcsoltam Jimin derekán, mire belém hatolt. Felsóhajtott, Én pedig felnyögtem. Mon odajött, eltolta kicsit, Jimint, és a hajamnál fogva felemelte a fejem. Felszisszenve néztem rá. Értetlenül nézett végig rajtam, aztán a két fiún. Tae már öltözni kezdett, mivel végzett.
-Mi lett veled? - kérdi idegesen.
-Meguntam, hogy állandóan bántottatok. - mondtam közönyös hanggal. -Hát kiélvezem amíg itt vagyok... - megmozditottam a csípőm, és Jimin felnyögött. Alsó ajkam beharapva néztem Monra. -Csatlakozik uram? - kérdem kéjelegve.
-Talán majd később... - fintorog, és elenged. Kimegy. Jimin vadul mozog bennem, és már keményen nyög, de a fejem teljesen máshol jár. Alig várom, hogy elélvezzen, és rá térjek a lenyegre. Amint nagyot nyögve dől ki rajtam.
-Segíts kijutni... - suttogtam neki, mire feltolta magát és rám meredt.
-Nem! - lemászik rólam és öltözni kezd.
-Jimin, kérlek! - magamra tekerem a takarót, felállok, és hozzá lépek. Megfogom a pólót amit felakar venni, mire rám néz.
-Erre ment ki az egész? Ezt akartad? Hogy bedőljek? Azt hiszed Én vagyok a leggyengébb lánc szem? - markol az arcomra.
-Nem! - mondom határozottan. -Megkedveltelek, és bízok benned. - Úr Isten, jó, hogy nem szakadt rám az ég. De, első a bizalom. Azt muszáj valahogy megnyernem. Nem válaszol, szóval nyert ügyem van. Felvette a pólót és otthagyott. Francba! Azt hittem sikerül!
Hope jött be, most maszk nélkül. Nagyon szép arca van, és az a mosoly.
-Hallottam a teljesítményed. Egyszerre kettő? - lép elém, és valami van a kezében.
-Egymás után voltak. - néztem a kezére.
-Ruha. Gondoltam jól jön. - nyújtja. -Zuhany. - mutat a fehér ajtóra. Bólintok.
-Köszönöm, ez kedves tőled. - vettem el tőle, és bevonultam a fürdőbe. Zuhany után kimentem, és Hope az ágyat rakta rendbe. -Miért vagy velük, ha ilyen kedves vagy? - ülök le az egyik székre. Jó érzés pólóban és nadrágban lenni. És saját méret is. Elnevette magát.
-Picit se vagyok kedves. - néz rám.
-Pedig úgy érzem igen. - bilentem oldalra a fejem. Közel jött, szinte az arcomban volt az ágyéka, az állam alá nyúlt és felemelte a fejem.
-Rosszul érzed. - kicsit erősebben megszorítja az arcom mire felnyögök. Lehajolt és erőszakosan megcsókol, ami miatt fogom és ellököm. Vigyorogva néz rám és kimegy. Jin jött be és hozta be Narát, aki eszméletlen volt. Teljesen leblokkoltam. Már megint, mit csináltak vele? Mit adtak be neki?
*Yuna*
Teljesen kifáradva feküdtem az ágyon, mellettem Taehyung, ágy előtt pedig Jimin. Premierplánban nézte végig az egész két órát amit lenyomtunk.
-Azt hiszem, nem tudok már magamon segíteni... - nyögte Jimin. Feltoltam magam és rá vigyorogva néztem végig rajta. Haja kicsit izzadt volt, egyik kezével a fotel karját markolta másikkal a tagját, megnyaltam a szám. Jimin nagy szemekkel pislogott rám, Én pedig intettem neki az ujjammal, hogy jöjjön ide. Azonnal felpattant, lekapta a pólót magáról, és a nadrágot, majd felmászott hozzánk. Nem tudom mikor lettem ilyen, de cél szentesíti az eszközt, és most, Ők az eszközök. Ha bizalmat szerzek, könnyű lesz lelépni, mert ha sikerül a tervem akkor, eltűnök innen Narával együtt.
-Mi ez a változás? - kérdi hirtelen Mon, amikor bejött. Rá vigyorogva, lábaim összekulcsoltam Jimin derekán, mire belém hatolt. Felsóhajtott, Én pedig felnyögtem. Mon odajött, eltolta kicsit, Jimint, és a hajamnál fogva felemelte a fejem. Felszisszenve néztem rá. Értetlenül nézett végig rajtam, aztán a két fiún. Tae már öltözni kezdett, mivel végzett.
-Mi lett veled? - kérdi idegesen.
-Meguntam, hogy állandóan bántottatok. - mondtam közönyös hanggal. -Hát kiélvezem amíg itt vagyok... - megmozditottam a csípőm, és Jimin felnyögött. Alsó ajkam beharapva néztem Monra. -Csatlakozik uram? - kérdem kéjelegve.
-Talán majd később... - fintorog, és elenged. Kimegy. Jimin vadul mozog bennem, és már keményen nyög, de a fejem teljesen máshol jár. Alig várom, hogy elélvezzen, és rá térjek a lenyegre. Amint nagyot nyögve dől ki rajtam.
-Segíts kijutni... - suttogtam neki, mire feltolta magát és rám meredt.
-Nem! - lemászik rólam és öltözni kezd.
-Jimin, kérlek! - magamra tekerem a takarót, felállok, és hozzá lépek. Megfogom a pólót amit felakar venni, mire rám néz.
-Erre ment ki az egész? Ezt akartad? Hogy bedőljek? Azt hiszed Én vagyok a leggyengébb lánc szem? - markol az arcomra.
-Nem! - mondom határozottan. -Megkedveltelek, és bízok benned. - Úr Isten, jó, hogy nem szakadt rám az ég. De, első a bizalom. Azt muszáj valahogy megnyernem. Nem válaszol, szóval nyert ügyem van. Felvette a pólót és otthagyott. Francba! Azt hittem sikerül!
Hope jött be, most maszk nélkül. Nagyon szép arca van, és az a mosoly.
-Hallottam a teljesítményed. Egyszerre kettő? - lép elém, és valami van a kezében.
-Egymás után voltak. - néztem a kezére.
-Ruha. Gondoltam jól jön. - nyújtja. -Zuhany. - mutat a fehér ajtóra. Bólintok.
-Köszönöm, ez kedves tőled. - vettem el tőle, és bevonultam a fürdőbe. Zuhany után kimentem, és Hope az ágyat rakta rendbe. -Miért vagy velük, ha ilyen kedves vagy? - ülök le az egyik székre. Jó érzés pólóban és nadrágban lenni. És saját méret is. Elnevette magát.
-Picit se vagyok kedves. - néz rám.
-Pedig úgy érzem igen. - bilentem oldalra a fejem. Közel jött, szinte az arcomban volt az ágyéka, az állam alá nyúlt és felemelte a fejem.
-Rosszul érzed. - kicsit erősebben megszorítja az arcom mire felnyögök. Lehajolt és erőszakosan megcsókol, ami miatt fogom és ellököm. Vigyorogva néz rám és kimegy. Jin jött be és hozta be Narát, aki eszméletlen volt. Teljesen leblokkoltam. Már megint, mit csináltak vele? Mit adtak be neki?